مدیریت پروژه و ساخت
وبلاگ راهنمای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت
درباره وبلاگ


این وبلاگ قراره برای کمک به داوطلبین کنکور مدیریت پروژه و ساخت ، و خصوصا دوستان عزیزی که به منابع کامل دسترسی ندارند، فعالیت کرده و امیدواریم که محلی بشه تا رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد 1391 بتونن اینجا جمع بشن و تمام تجربیاتشون رو در اختیار داوطلبین این آزمون برای سال 1392 قرار بدن.
-----------------------------------
به لطف رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد 1392، فعالیت وبلاگ تا آزمون کارشناسی ارشد 1393 نیز ادامه خواهد یافت.
-----------------------------------
خوشبختانه بازهم دوستان عزیز رتبه برتر لطف کردند و با ما همراه شدند که بتونیم تا آزمون 1394 هم با شما باشیم.
----------------------------------
ان‌شاءالله تا آزمون 1395 نیز با شما خواهیم بود.

تلگرام بنده:
telegram.me/hosseinshokouhi

مدیر وبلاگ : حسین شکوهی
نویسندگان
جمعه 17 خرداد 1392

سلام به همه دوستای خوبم كه دارن با انرژی و نشاط درس می خونن:) رو این قسمت انرژی اش بیشتر از درس خوندنش تاكید می كنم چون تاثیرش به مراتب بیشتره.

یه سری سوالای كلی وجود داره كه ظاهرا برای خیلی ها پیش اومده گفتم تو یه پست جمع بندیش كنم تا تعداد بیشتری از دوستان بتونن ازش استفاده كنند.

- منابع

خیلی از دوستان پرسیده بودن چند تا از منابع رو كه مهم ترن معرفی كنید تا فقط اونا رو مطالعه كنیم!!! دوستان یه چیز و از همین اول صادقانه بهتون بگم اگه دنبال از زیر كار در رفتن و از بین 20 تا منبع رندم 2 تا مهمترین شونو خوندن هستین باید بگم رشته ی متاسبی رو انتخاب نكردین. شاید تو رشته های دیگه كه 400 تا پذیرش می گیره حذف یه كتاب منطقی باشه و با این استدلال كه نهایتا ازش یه تست می آد و من نمی زنم یه سری از منابع رو بزارین كنار ولی تو این رشته كه كلا 40/50 تا می گیره این قدر جای ریسك نداره. تو گرایش های دیگه یه تست می شه فرق بین دانشگاه قبولی یا نهایتا شهرش ولی تو مدیریت یه تست میشه مرز قبول شدن و نشدن!!!! نمی خوام بترسونمتون فقط می خوام با واقعیت رو برو شین. پس لطفا از همین حالا این ایده رو كه كدوم منابع رو بخونم كدوم و بزارم كنارو كلا از ذهنتون پاك كنید. همه منابع باید یه دور خونده شن ولی اهمیتشون از لحاظ تعداد دوره ها و جزئیات و دقت مطالعه متفاوته. لیست منابع رو علی آقا تو پستهای قبلی گذاشتن كه خیلی خوب و جامع همه منابع رو جمع بندی كردن. به این ها چند تا كتاب جدیدی كه آقای برزگر گذاشتن هم اضافه كنید.

- اهمیت منابع 

متاسفانه كنكور ما یه مسیر كاملا قابل پیش بینی نیست و این طور نیست كه ما بیایم و بگیم خوب از این كتاب قطعا 5 تا می آد یا از اون یكی اصلا نمی آد و ... تنها كاری كه می تونیم بكنیم تحلیل تستای سالای قبله و این كه امیدوار باشیم كه همون روند امسال هم تكرار شه. تجربه كنكورهای سالای اخیر نشون داده كه كتابای جدید تو اولویت بیشتری هستند. بزارین با مثال بگم. طراحی لرزه ای سال 90 اولین سالی بود كه برای كنكور ازش سوال می اومد. 8 تا سوال از 30 تا سوال كنكور 90 مال این كتاب بود. یعنی یه چیزی حدود 30 % یعنی با خوندن همین یه كتاب شما می تونستی 30 % ایستایی بزنی. این در حالیه كه سال بعد شد 2 تا تست و امسال هم یكی. یا مثلا كتاب نانو. سال اول 12 تا سوال ازش اومد یعنی 48% كل تستا. ولی امسال شد دو سه تا. امسال كه صنعتی سال اولی بود كه ازش سول می اومد دیدیم كه هرچی سوال نسبتا ریز بود از این كتاب داده بودن. چیزی كه می خوام بگم اینه كه اهمیت و اولویت كتابای جدید بیشتر ه ولی قطعا واسه فهم اونها لازمه كتابای قدیمی تر و كه برای اونا حالت پیش نیاز دارند و هم خوب مسلط شین.

- شیوه مطالعه دروس

طبیعی ه كه هر كسی یه شیوه برای درس خوندنش داره و روش صحیح چیزه جامعی نیست كه برای همه یكسان باشه. در واقع روش ایده آل برای هر شخصی منحصر به فرده.  شمام باید روشی و انتخاب كنید كه می بینید بازده تون رو افزایش می ده.من كاری و كه خودم انجام دادم می گم ولی بازم تاكید می كنم كه با توجه به شرایط خودتون باید تصمیم بگیرید. چون درسا محتوی و كلیتشون با هم فرق می كنه به تفكیك راجع بهشون بحث می كنم:

- زبان : تو پست قبلی زبان و كامل بازش كردم. تنها نكته ای كه  می خوام اضافه كنم انه كه زبان رو به صورت دوره ای همزمان با خوندنش دوره هم كنید!!!! منظورم اینه كه فرض كنید شما امروز درس 1 تافل رو  خوندین. فردا درس 2 رو كه مطالعه كردین باهاش درس 1 هم دوره می كنید. یعنی اول حدود یه ربع درس 1 و دوره می كنید بعد می رید درس 2. روز سوم به همین ترتیب. قطعا وقتی به درس 10 رسیدین عملی نیست كه بخواین از 1 دوباره مرور كنید ولی مثلا درس 8/9/10 رو بخونید. همین روال رو تا درس آخر ادامه بدین. این كار دو تا مزیت داره. اول از همه این كه شما با تموم كردن دور اولتون عملا اون كتاب و 3 دور خوندین. دوم اینكه با رسیدن به درس آخر دروس اول دیگه زیاد قدیمی نمی شن كه یادتون بره چون زبان فوق العاده فراره.

_ ایستایی رو اگه كلاس می رید با كلاس استاد مبحث به مبحث پیش برید. به عنوان مثال وقتی مبحث كابل رو خوندین برید از توی تمامی كتابا این مبحث رو بخونید( یعنی از سازه در معماری. درك رفتار سازه ها. فولادو ... مبحث كابلشو بخونید) این برای دور اول كه به كتابا همزمان با جزوه استاد مسلط شین. ولی برای دور های بعدی كتاب به كتاب پیش برید. اگرم كلاس نمی رین اصلا از چیزی ناراحت نباشید و باور كنید كه چیزی رو از دست نمیدین خیلی از دوستانی كه رتبه های عالی می آرن اصلا تو كلاسی شركت نمی كنن پس بی خودی به خودتون استرس ندین كه وای من كلاس نمی رم و چقدر از بقیه عقب ترم و ...با كتابای پایه شروع كنید. می تونید به این ترتیب پیش برین:

-استاتیک کاربردی

-مقاومت مصالح کاربردی

-سازه در معماری

- درك رفتار سازه ها

-مبانی سازه برای معماران

این كه اصولا بخوایم كتابارو اولویت بندی كنیم واسه منابعی ه كه همپوشانی مطالب دارند. مثلا این كه شما اول بتن و بخونید یا فولادو فرقی نمی كنه موضوع سر كتاباییه كه مطالب مشترك دارند. پس اول این 5 تا منبع رو به همین ترتیب بخونید بعد برید سر كتابای دیگه مثل طراحی لرزه ای و بتن و فولاد و ... 

یه سری از كتابای ایستایی هستند كه اگه بهشون به چشم فان و آنتراكای بین درس خوندنتون نگاه كنید واقعا ازشون لذت می برید و می تونید در كنار كتابای دیگه تایمای نسبتا مردتونو بهش اختصاص بدین. مثل معمار مهندس ساختار. معماری دیجیتال . سیستم های ساختمانی آینده. منظورم این نیست كه سرسری بخونیدشون یا بدون تمركز. ولی می تونید زمانایی كه كشش مطالب حفظی و نسبتا سخت و ندارید بزارین واسه این قبیل كتابا. من خودم شبا قبل از خواب می خوندم.

این كه كتابا رو یه دور با دید مصالح بخونیم یه دور با دید ایستایی به نظر من سعی نكنید این جوری تفكیكشون كنید. پیوستگی مطالب و از دست می دین اینجوری. می تونید دو رنگ خاص برای هایلایت هاتون در نظر بگیرید و زیر مطالب مصالحی رو با رنگ خودش و زیر ایستایی ها رو با رنگ خودش مشخص كنید. این طوری علاوه بر این كه مطالب و طبقه بندی كردین به پیوستگی مطلب هم خللی وارد نكردین.

- مدیریت

با كتاب مدیریت پروژه با رویکرد فناوری اطلاعات ( کتی شوالب ) شروع كنید چون پایه ای برای بقیه كتاباست. حتما با دید مدیریتی بخونیدش. عملا یك سوم مطالبش مربوط به كامپیوتر و IT كه ربطی به ما نداره. حتما نكات مهم شو مشخص كنید چون دور های بعدی كه دارید دوره می كنید دیگه فقط هایلایتاتونو می خونید. این قاعده واسه بقیه درساتونم هست. بیخود زیر تمامی جمله ها و خط به خط مطالب خط نكشید. نكات مهم و درآرین چون تو دوره ها دیگه باید فقط همونارو بخونید. این كار سرعت دوره كردنتونو خیلی بالا می بره. كتابای دیگه مدیریت و می تونید به این ترتیب بخونید:

_برنامه ریزی و کنترل پروژه شیرمحمدی

-سیستم های اجرای پروژه

-طرح و ساخت( كل نكات سوال خیزش شاید به 50 صفحه هم نرسه)

-مدیریت استراتژیک

- مدیریت صنعتی( با دیدگاه مدیریتی بخونید حتما.مدیریت استراتژیك و پایه قرار بدین و اینو با توجه یه سر فصلای اون كتاب بخونید)

-مبانی مدیریت پروژه ( حتما به عنوان آخرین كتاب بخونید چون یه جورایی جمع بندی بقیه كتاباست)

در كنار این كتابا شرایط عمومی پیمانم خیلی جدی بگیرید. برخلاف امسال كه یه دونه سوالم ازش نیومد هر سال 4/5 تا سوا از این مبحث بود.فناوری اطلاعات در مهندسی ساختمان هم از اون كتاباست كه می تونید شبا قبل از خواب بخونیدش 

 

_مصالح. واسه این درس حتما یه دور نشریه 55 رو بخونید ( بر خلاف خیلی از دوستان كه این كتاب و كامل می ذارن كنار كتابیه كه سوالاتش كاملا گویاست و با یه دور خوندن می شه سوالاشو زد. تستا داره به سمت مفهومی پیش میره و لازم نیست همه عدد و رقم هاشو حفظ كنید. كلیات و اصول مصالح بیشتر مدنظره. اینكه ملات آجر چیه سوال می آد نه این كه چند درصد سیمان تیپ 2 دی كلسیم سیلیكاته!!!!تمامی فصلاشم لازم نیست بخونید به ترتیب اولویت :

- فصل 2

- فصل 5

- فصل 4 و 9

معمولا بچه ها همین فصلا رو می خونن ولی اگه زمانتون و جوری برنامه ریزی كردین كه رسیدین فصلای 8/11/16/17/21 هم یه نگاه بندازین. منبع مهم دیگتونم نانو ه كه اونم حتما با دید مصالحی بخونید نكات شیمی شو كلا حذف كنید. موقع خوندن كتابای دكتر گلابچی  هم حتما بخشهای مصالحی شو مدنظر داشته باشین ( همون شیوه دو رنگ واسه تفكیك ایستایی و مصالح و می گم)

در رابطه با مصالح كاری كه من خودم كردم استفاده از فلش كارت بود. فلش كارتای آماده G7 رو گرفته بودم و كل مطالب نانو و فصل 2 و 5 نشریه رو توش خلاصه كرده بودم. این كار زمان زیادی ازم گرفت ولی چون تو خرداد این كارو كردم دغدغه زمان نداشتم. استفاده از فلش كارت از دو جهت بهم كمك كرد. اول  از لحاظ بعد روانیش بود. من واقعا با نانو و نشریه مشكل داشتم. این كه بخوام دو تا كتاب 800 صفحه ای دستم بگیرم حتی فكرشم ناراحتم می كرد. ولی با فلش كارتا انگار داشتم یه جوری خودمو گول می زدم كه حجم مطالب كمه و راحت. دوم هم اینكه  دیگه اون فلش كارتا همه جا همرام بود. تو تاكسی. مطب دكتر و ...

 

خوب دوستان خیلی حرف زدم دیگه فكر كنم حوصله همتون سر رفت. ولی این كلیات و گفتم یه جا بگم بهتره. فقط نكته دیگه ای كه می مونه راجع به ساعت درس خوندن و تعداد دوره و این حرفاست. خواهشا خوهشا خواهشا خودتونو درگیر این حاشیه ها نكنید چون جز كاهش بازدهی تون كمك دیگه ای بهتون نمی كنه. این كه دوستم داره ساعتی 14 ساعت تو تابستون می خونه من فقط 2 ساعت بشینید با منطق خودتون بسنجید كه اون میتونه تا كنكور یعنی 8 ماه دیگه این  روندشو حفظ كنه یا تو آذر می بره!!! همون طور كه قبلا گفتم تنها نكته مهم اینه كه تا روز كنكور روند صعودی داشته باشین. یعنی اگه از روزی 2 ساعت تو تابستون شروع كردین و تو آبان به 8 ساعت رسید و تو بهمن به 10 ساعت بدونید دارید روند صحیح و می رید ( این عددا مثال بودااااااااااااااااااا. قرار نیست همه همین طور بخونن) باید این رویه رشد رو حفظ كنید تا روز كنكور تو پیك نمودار آمادگیتون باشید. بشینید با توجه به شرایط زندگی خودتون برنامه ریزی كنید كه تا آبان به امید خدا دور اولتون تموم شه. آبان و آذر دور دوم. دی دور سوم و بهمن هم دیگه جمع بندی نهایی. بهترین برنامه ریز خودتونید. یكی متاهله و امكان بیشتر از روزی 5/6 ساعت درس خوندن واسش فراهم نیست. یكی شاغل و به همین صورت. قطعا این افراد باید تو تابستون بیشتر از روزی 2/3 ساعت بخونن تا بتونن اون زمانهایی كه تو پاییز و زمستون از دست می دن و جبران كنند.

تا پستای بعدی خداحافظ.

نوع مطلب : ایستایی، مواد و مصالح، مدیریت کارگاهی، تجربیات و شیوه مطالعه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 29 مهر 1392 02:31 بعد از ظهر
سلام الناز جان
میشه بگین برای مصالح چی باید دقیقا خونده بشه که کافی هم باشه...از اونجایی که شما در مرکز معماری تدریس می کنید این درس رو.
مثلا نشریه و نانو و قسمت ممربوط به مصالح کتاب درک رفتار و سازه در معماری کافیه؟؟؟و اینکه نشریه فقط کدام فصل هاش..ممنون میشم جوابمو بدی
الناز سلام عزیزم
تو پست های قبلی من فصولو كامل گفته بودم
2/4/5/9 اینها فصول اولیه اند كه باید حتما خونده شن.
نكات مصالحی ام فقط مال اون دو تا كتاب نیست. تمامی كتب سازه ای نكات مصالحی زیاد دارند. بتن. فولاد. لرزه ای و ....
جمعه 15 شهریور 1392 08:27 بعد از ظهر
سلام الناز عزیز
یک خواهش داشتم شما که محبت کردین و هر کتابی رو به ترتیب اولویت خوندن برامون گذاشتین میشه خواهش کنم طبق لیستی که آقا اسماعیل از منابع گذاشتند هر مبحثی رو(مدیریت،مصالح،ایستایی)به طور کامل اولویت خوندن کتابارو برامون بذارین؟
الناز سلام
عزیزم همون طور كه گفتم تو كتابای ایستایی كتبی كه با هم هم پوشانی دارند الویت بندی براشون معنا داره. مثلا این كه اول بتن خونده شه یا اول فولاد موضوع مهمی نیست.
حدود 5 تا كتاب پایه ای تو ایستایی داریم كه اونا رو باید اول به همون ترتیبی كه گفته شد مطالعه كنی بعد كتب مونده رو طبق علاقه خودت در ادامه این ها بخون.
تو مدیریتم به ترتیب. كتی. شیرمحمدی. سیستمها. طرح و ساخت. استراتژزیك. صنعتی. مبانی
موفق باشی
سه شنبه 5 شهریور 1392 01:40 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز من کارشناسی نعماری رو تموم کردم و برای ارشد رشته مدیریت پروژه رو بهم پیشنهاد دادن اگه لطف کنید و یه مختصر توضیحاتی در مورد این رشته و بازار کارش بهم بدی ممنون میشم
شنبه 5 مرداد 1392 10:23 قبل از ظهر
با سلام.

دو تا سوال داشتم در مورد ایستایی.کلاس ایستای آقای دکتر طباطبایی از ۸ مرداد شروع می‌شه.هر هفته هم سه‌ شنبه‌ها از صبح تا شب وقت آدمو میگیره.به نظرتون این کلاسها میتونه جای درس خوندن خودتو بگیره و دیگه نیازی به خوندن کتابهای مثل درک رفتار سازه در معماری یا سازه در معماری نداره؟

من از ۱ مرداد شروع کردم و ساعت خالص درس خوندنمم طبق برنامه خودتون حدود ۶:۳۰ تا ۷ ساعت در روزه.روزی هم ۵۰ صفحه مدیریت و ۳۰ صفحه ایستایی میخونم.با این سرعت می‌تونم منابع لازمو بخونم تا بهمن؟
اسماعیل الان خوبه..
نه به هیچ وجه..
بله میتونید اونم چند دور..
دوشنبه 17 تیر 1392 05:21 بعد از ظهر
سلام.
فلش کارتهای g7 را از کجا میشه تهیه کرد؟
الناز انقلاب فروشگاه پرهام تو پاساژ فروزنده است( اگه اشتباه نکنم اسم پاساژ و)
شنبه 8 تیر 1392 07:32 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید،همین امروز کتاب کتی شوالب رسید دستم،تقریبا از 1 تیر هم 504 رو شروع کردم امیدوارم با استفاده از تجربیات شما ب هدفم برسم بازم ممنون از زحماتتون خانم اسدیان و همچنین سایر دوستان
شنبه 8 تیر 1392 07:23 بعد از ظهر
سلام خانم اسدیان الان دفترچه آزمون 92 رو نگا کردم بعد سوال درس مصالح،سوالای سیستم های ساختمانی در معماری و طراحی فنی و تنظیم شرایط رو دیدم،باید علاوه بر مدیریت و ایستایی و مصالح اینارم بخونیم؟قضیش چیه؟گیج شدم کمکم کنید مرسی
اسماعیل سلام نه دوست عزیز 4 تای اول دفترچه زبان ایستایی مدیریت مصالح
اونا مال گرایشای دیگس..
جمعه 31 خرداد 1392 11:59 بعد از ظهر
بله بسیار متشکرم ... البته اینکه سوال میکنم به خاطر این نیست که خودم نتونم برنامه ریزی کنم ، یا اینکه گفته های شما دوستان به قول خودتون وحی منزل ه .
ولی شماها زحمت که میکشین وقت میگذارین ، به نظرم بهتر ه تجربیاته شماها رو دریافت کرد و با ساماندهی شون با روحیات شخصی هم در زمان صرفه جویی کرد هم به کیفیت مطلوبی رسید. بسیار سپاس گذارم
الناز کاملا درست می گید. ما خودمون یه سری راه ها رو رفتیم که بی نتیجه بوده و یه سری روندها که جواب داده. هدف هم همینه که بگیم ما این راه و رفتیم جواب نداده بیخود وقت روش نزاربن. یا برعکس.
جمعه 31 خرداد 1392 12:34 قبل از ظهر
خانم اسدیان با عرض معذرت .. من جایی ندیدم
الناز متنش آماده شده فقط آپلود یه چارتی برای برنامه ریزی مونده كه ایشالا تا دو روزه دیگه رو وبلاگه.
پنجشنبه 30 خرداد 1392 06:38 بعد از ظهر
سلام یه سوالی پرسیدم ولی متاسفانه نمایش داده نمیشه .......!!
به هر ممنون از مدیران سایت
خانم اسیدیان یه توضیحی کوچیکی بدین در مورد ترتیب مطالعه مباحث ... یه روز مدیریت بخونیم فرداش ایستایی و مصالح یا هفتگی تفکیک کنیم ... چطور باشه ( زبان هم که گفتین هر روزه ).. یه سوال دیگه: کتابا متوالی خونده شن یا موازی هم ؟؟ مختصر ولی روشن بگین ممنون میشم
الناز سلام
یه پست راجع به شیوه درس خوندن و برنامه ریزی گذاشته شده. به اون مراجعه كنید باز اگه سوالی داشتین من در خدمتم.
پنجشنبه 30 خرداد 1392 12:02 قبل از ظهر
سلام
میخواستم یه توضیحه مختصری بدین که دروس ایستایی ، مصالح و مدیریت در برنامه روزانه یا هفتگی به چه ترتیبی خونده شه ... مثلا ( یه روز مدیریت یه روز ایستایی --- یا یه هفته فقط مدیریت یه هفته ایستایی ...) در واقع چیدمان دروس در برنامه روزانه یا هفتگی ... و یا هر روز از 3 مبحث هم خونده شه ؟؟؟ خانم اسدیان زبانم که هر روز هست
پنجشنبه 23 خرداد 1392 11:08 قبل از ظهر
سلام
کاش یک قسمت می گذاشتید که توش سوالات سالهای قبل بود و هرکس می تونست در موردش نظر بده و تحلیلش کنه که از کدام کتابها اومده ، چجوری میشه سریع حلش کرد و برای حلش به چه روشهایی می شه استدلال کرد .
الناز زمان زیادی می گیره دوست عزیز ولی باشه این کارو هم می کنیم.
پنجشنبه 23 خرداد 1392 10:57 قبل از ظهر
سلام
پاسخ چند تا از سوالاتی که توی پست قبلیتون پرسیده بودم بعلاوه چند تا که ذهنمو به خودش مشغول کرده بود رو توی این پست کامل گرفتم و بابتش ازتون ممنونم
فقط اگه اون فایل pdf منابع رو با آزمون 92 و کتابهای جدید دکتر آپدیت کنید عالی می شه الناز خوب خوشحالم که تونستم کمک کنم. حتما تا آخر هفته می زاریمش

کمکم داره آخر هفته می شه ها !
دوشنبه 20 خرداد 1392 04:51 بعد از ظهر
سلامی دوباره
ممنونم از صداقت و خوبی الناز عزیز
باز هم برای راهنمایی مزاحمت می شوم عزیزم
الناز سلام عزیزم. حتما. من منتظرتم:)
یکشنبه 19 خرداد 1392 09:24 بعد از ظهر
سلام
من بدون مطالعه قبلی امروز تست پارسالو اینجوری زدم
ایستایی 50 ، مصالح 50 و مدیریت 35
زبانو هم اصلا نگاه نکردم چون هیچوقت توش خوب نبودم
بنظر اساتید با خوندن روزی 2-3 ساعت تا کنکور چیزی می شم ؟
اگه می شه یه توضیح بهم بدید که چطوری و از کجا شروع کنم
راستی من هم شاغلم و هم متاهل
تشکر
الناز سلام
صادقانه بخوام بگم 2/3 ساعت درس خوندن واقعا كمه ولی با 4/5 ساعت چرا. می شه. حتما زبان و به همون ترتیبی كه گفته شد بخونید تا بكشیدش بالا. مدیریتتونم حتما باید قوی كنید. ایستایی و مصالحتون در حد قابل قبوله
یکشنبه 19 خرداد 1392 07:07 بعد از ظهر
ممنون اقا اسماعیل بابت جواب نشریه.
یک سوال دیگه، فصل های آخر کتاب شیرمحمدی که مربوط به احتمالات هست خیلی منطقی نیست از اونها سوالی بیاد.نظرتون چی هست؟
اسماعیل اگه اشتباه نکنم فصل آخرش نیاز نبود..
حتما کنکورای سالای قبلو مرور کنید تا با نحوه تست اومدن ازش آشنا بشید..
یکشنبه 19 خرداد 1392 10:47 قبل از ظهر
سلام
ولی به نظرم شما خودتون کلاس می رفتین. نه؟
از دوستاتون شنیدم
الناز سلام. من كلیه دروس ثبت نام كردم ولی فقط ایستایی و مدیریتشو رفتم. مصالح جلسه 4 ام استادش عوض شد دیگه نرفتم. زبانم حوصلم نمی اومد.
یکشنبه 19 خرداد 1392 12:37 قبل از ظهر
اسم شما رو مرکز معماری به عنوان رتبه برتر زده تو سایت............راضی بودید از عملکردشون؟؟؟ چه امکاناتیشونو استفاده کردین؟؟
الناز من مرکز آزمون می دادم. جامعه آماری اش نسبتا بالا بود. من که راضی بودم. ولی کلا آزمونهای آزمایشی همه جا تنها مزیتش اینه که شما بتونید رو مدیریت زمان و استرستون کار کنید. توقع سوالای 100% استاندارد رو از هیچ جایی نداشته باشید.
شنبه 18 خرداد 1392 04:19 بعد از ظهر
کاش آزمون سالهای قبل با پاسخنامه های اونهارو توی سایت می گذاشتید .
من واسه 92 رو دانلود کردم ولی تصاویرش مفهوم نیستند .
بازم ممنون
حسین شکوهی
حتما بزودی اینکار انجام خواهد شد.
شنبه 18 خرداد 1392 12:58 بعد از ظهر
سلام.ممنون از راهنمایی ها.
یه سوال؟
نشریه 55، همون فایل پی دی اف که رو اینترنت هم موجود هست دیگه مد نظره؟
تجدید نظر دوم، چاپ هفتم، 1388
اسماعیل آره عزیزم خودشه ..
شنبه 18 خرداد 1392 10:29 قبل از ظهر
مرسی خانم مهندس.لطف کردید واقعاً.من امسال سال دومم بود 128 شدم.این که شما هم سال سوم رتبه آوردین واقعاً منو امیدوار کرد.چون قصد داشتم کلاً بیخیالش بشم.امسال شاغل هم هستم و تا ساعت 2 سر کار میرم.فقط بعد از ظهرها می تونم بخونم تا شب.
الناز خواهش می کنم. یه چیزو صادقانه بهتون بگم، من اگه امسال قبول نمی شدم بازم می خوندم. شمام نا امید نشین و با انرژی بخونید، شک نکنید نتیجه خوب می گیرید.
شنبه 18 خرداد 1392 09:20 قبل از ظهر
الناز جااان واقعا ممنون عالی بود پستتون
عالی ،انشاالله در دانشگاه هم خوب بدرخشید ،بازم مرسی عزیزم
الناز خواهش می کنم عزیزم. امیدوارم شمام به نتیجه دلخواهتون امسال برسید
شنبه 18 خرداد 1392 09:15 قبل از ظهر
بسیار عالی الناز جان.....ممنون
الناز خواهش می کنم عزیزم
شنبه 18 خرداد 1392 08:40 قبل از ظهر
سلام
پاسخ چند تا از سوالاتی که توی پست قبلیتون پرسیده بودم بعلاوه چند تا که ذهنمو به خودش مشغول کرده بود رو توی این پست کامل گرفتم و بابتش ازتون ممنونم
فقط اگه اون فایل pdf منابع رو با آزمون 92 و کتابهای جدید دکتر آپدیت کنید عالی می شه
الناز خوب خوشحالم که تونستم کمک کنم. حتما تا آخر هفته می زاریمش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

تماس با ما
تماس با ما
تــقـویـم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 

ابزار هدایت به بالای صفحه

تحلیل آمار سایت و وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات